banner meble biurowe ogi

OGI

To system mebli biurowych, który ma sześć rodzajów nóg. Jest przeznaczony do budowania stanowisk pojedynczych i wielostanowiskowych, do pracy w zespole, gdzie potrzebna jest przestrzeń do swobodnej interakcji, by szybki i samoistny kontakt nie stanowił problemu. Z drugiej strony ze względu na bliskość stanowisk proponujemy panele między biurkami, dzielące je liniowo lub krzyżowo. Do dyspozycji mamy różne rodzaje, ze względu na kształt, wykończenia i kolory. Jednym z nich są panele akustyczne SONIC, z zaokrąglonymi krawędziami i zamkiem błyskawicznym. Boczne dostawki do biurek, stanowiące ich przedłużenie, pozwalają na stworzenie miejsca dla gościa lub osoby chcącej dołączyć do zespołu.

Szafki menadżerskie przy biurku nie tylko organizują przy nim pracę, ale stanowią także jego część konstrukcyjną, zastępując jedną nogę. W szafce można ustawić komputer i swobodnie poprowadzić okablowanie. Szuflada zabezpieczona zamkiem może służyć do przechowywania rzeczy osobistych. Biurko możemy wyposażyć w poziomy kanał kablowy, w którym umieszczona jest listwa zasilająca, przewody połączenia sieciowego, telefonicznego itd. Łatwy dostęp do podłączenia laptopa, telefonu i innych urządzeń umożliwia zastosowanie mediboxu z gniazdami elektrycznymi, sieciowymi, HDMI i USB. Do nóg mocowany jest pionowy organizer kablowy, a pod blatem może być zamontowana półka na komputer.

Odpowiednio duża powierzchnia blatu zapewnia miejsce na umieszczenie na niej klawiatury, monitora, telefonu, dokumentów i wszystkiego, co niezbędne do pracy. Wysoka funkcjonalność podstawy biurka daje odpowiednią wielkość miejsca pod nim, co jest niezbędne w zapewnieniu ergonomii pracy. Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Liczne kształty i wielkości pozwalają na dopasowanie ich do różnych pomieszczeń.

OGI A

OGI N

OGI Q

OGI U

OGI V

OGI Y

OGI DODATKI