banner meble biurowe szafy i kontenery

SZAFY I KONTENERY

SZAFY BASIC

Szafy BASIC mają szerokość 80cm i 3 wysokości: 2OH, 3OH i 5OH, gdzie 1OH to wysokość jednego segregatora. Obok szaf aktowych mamy garderoby, szafy zamykane żaluzją i szafke pod ksero. Dodatkowo w szafach mogą być zastosowane drzwi szklane bezbarwne lub mleczne w ramie aluminiowej. Wieniec górny i dolny oraz front szaf dostępny jest w 9 kolorach, a reszta mebla w 3: ALUMINIOWYM, SATINATO, BIAŁY PASTEL i ANTRACYT. Kontenery mobilne mogą posiadać poduszki w różnych kolorach tapicerki, ułatwiające na nich siedzenie.

SZAFY STANDARD

To grupa wielofunkcyjnych szaf o szerokim zastosowaniu z nadstawkami, z frontami otwartymi, drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjowymi lub szklanymi. Do szaf z dużą ilością dokumentów istnieją mocniejsze półki metalowe oraz tzw. szafy filowe do zawieszania teczek. W grupie tej mamy też szafki menadżerskie, które w połączeniu z biurkiem służą do tworzenia indywidualnych stanowisk prcy. Mamy też szafki mobilne, na kółkach, pozwalające w łatwy sposób przearanżować pomieszczenie. Dzięki zastosowaniu płyty meblowej w plecach szaf mogą być one z powodzeniem stosowane nie tylko pod ścianami, ale również na środku pomieszczeń, jako ścianki oddzielające strefy pracy.

SZAFY PRO

Szafy te dostepne są w 5 szerokościachi 4 wysokościach OH, co z szeroką paletą kolorystyczną daje dużą swobodę w projektowaniu biura. Obok szaf z drzwiami uchylnymi mamy żaluzjowe, z drzwiami przesuwnymi, garderobiane, menadżerskie. Dodatkowo można je wyposażyc w metalowe cokoły, zawiasy o szerszym kącie otwarcia drzwi, co może okazać się bardzo korzystne w ich użytkowaniu.

SZAFY GLOSS DOOR

Szafy z tej kolekcji posiadają drzwi wykończone od frontu laminatem HPL o wysokim połysku. Do wyboru mamy 10 kolorów, od stonowanej SZAROŚCI, GRAFITU, po żywe kolory ZIELENI, RÓŻU. Korpusy szaf występują w kolorze CZARNYM, ALUMIOWYM, BIAŁYM i ANTRACYTOWYM. Pozwala to na łączenie szaf tej kolekcji z szafami PRO i STANDARD. Drzwi szafy wyposażone są w zamek patentowy oraz w system bezuchwytowy PUSH TO OPEN.

SZAFY Z SZUFLADAMI FILOWYMI

SZAFY Z FRONTEM ŻALUZJOWYM

SZAFY Z FRONTEM PRZESUWNYM

SZAFY SKRYTKOWE