banner meble biurowe yan

YAN

To system mebli biurowych, który ma 4 rodzaje nóg i jest przeznaczony do budowania stanowisk pojedyńczych i wielostanowiskowych, przeznaczonych np. do pracy w zespole, gdzie jest potrzebna przestrzeń do swobodnej interakcji.

Stanowiska YAN zostały tak zaprojektowane, by szybki i samoistny kontakt nie stanowił problemu. Z drugiej strony ze względu na blisość stanowisk zapewniamy panele między biurkami, dzielące je liniowo lub krzyżowo. Do dyspozycji mamy 5 rodzajów, różniących się kształtem, wykończeniem i kolorem. Jednym z nich są panele akustyczne SONIC, z zaokrąglonymi krawędziami i zamkiem błyskawicznym. Dużą funkcjonalność stanowisk, gwarantującą ich ergonomię, uzyskano dzięki kontenerom CARGO., które pełnią rolę konstrukcyjną biurek i służą do przechowywania różnego rodzaju dokumentów, szczególnie tych podręcznych.

Innymi elementami zastosowanymi w biurkach, zastępującymi nogi to szafki z drzwiami żaluzjowymi, przesuwnymi, czy kontenery z szufladami. Boczne dostawki do biurek, stanowiące przedłużenie blatu biurka, pozwalają na stworzenie miejsca dla osoby chcącej dołączyć do zespołu, dla gościa. Dodatkowo mamy do dyspozycji szafki menadżerskie, które nie tylko organizują pracę przy biurku, ale także stanowią jego część konstrukcyjną, zastepując jedną nogę. Szafka zapewnia ustawienie komputera i swobodne poprowadzenie okablowania. Szuflada zabezpieczona zamkiem może służyć do przechowania rzeczy osobistych. Każde biurko posiada poziomy kanał kablowy, w którym umieszczona jest listwa zasilająca, przewody połączenia sieciowego, telefonicznego itd. Łatwy dostęp do wpięcia laptopa, telefonu i innych urządzeń umożliwia poziome wysunięcie blatu.Do nóg mocowany jest pionowy organizer kablowy. Pod blatem może byc zamontowana półka na komputer.

Dla osób pracujących przez wiele godzin przy biurku zalecane jest zastosowanie wersji z regulacja wysokości blatu DRIVE, ręczną lub elektryczną, od 65 do 100cm Odpowiednio duża powierzchnia blatu zapewnia miejsce na umieszczenie na niej klawiatury, monitora, telefonu, dokumentów i wszystkiego, co niezbędne w nowoczesnym stanowisku pracy. Wysoka funkcjonalność podstawy biurka daje również odpowiednią wielkość miejsca pod nim, co jest niezbędne w zapewnieniu ergonomii pracy.

YAN C

YAN M

YAN T

YAN Z

YAN DODATKI