banner meble metalowe regaly jezdne

Meble metalowe - regały jezdne

METALOWE SZAFY UBRANIOWE I SKRYTKOWE mają konstrukcję opartą na profilach zamkniętych co czyni je lekkie, mocne i stabilne. Posiadają niezbędne atesty, certyfikaty oraz spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa ich użytkowania. Szafy te produkowane są w dwóch szerokościach: 30cm i 40cm. Szersze ubraniowe mają przegrodę w środku, pozwalającą na oddzielenie czystej odzieży od brudnej. Standardowo wyposażone są w drążek z haczykami, wieszak na ręcznik, lusterko, samoprzylepny wizytownik i półkę nad drążkiem. Dodatkowo szafy mogą być wyposażone w podstawy ze stałymi lub wysuwanymi ławkami o wysokości 39cm. Pochyłe daszki zamontowane na szafach pomagają utrzymać je w czystości.

SZAFY UBRANIOWE SUL

SZAFY UBRANIOWE SUM

SZAFY ZE SCHOWKIEM

SZAFY BIUROWE SBM

SZAFY BIUROWE SBM z drzwiami skrzydłowymi, ewentualnie chowanymi. Szafy różnej wielkości, wyposażone są w przestawialne co 25mm półki, półki wysuwane, szuflady pełne i ramowe, do teczek podwieszanych. Maksymalne obciążenie półki wynosi 60kg. Dostępna jest wersja ze schowkiem, wersja ubraniowo-aktowa. Dostępne są też nadstawki do szaf.

SZAFKI KARTOTEKOWE

SZAFKI KARTOTEKOWE SZK posiadają szuflady zabezpieczone przed wypadaniem, zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych, o udźwigu 50kg każda. Szafki posiadają mechanizm umożliwiający wysunięcie tylko jednej szuflady, co zabezpiecza je przed ewentualnym przewróceniem. Zamykane są centralnie jednym kluczem. Produkowane są na formaty A5 i B5, o różnej ilości szuflad. Mamy tu również szafkę SCD do przechowywania płyt CD, gdzie każda szuflada mieści 66 płyt.

REGAŁY JEZDNE

REGAŁY służą do archiwizacji i magazynowania różnych dokumentów i przedmiotów. Oprócz półek mogą być wyposażone w szuflady ramowe, półki wysuwane, podpórki do dokumentów. REGAŁY JEZDNE mają tą przewagę nad stacjonarnymi, że na tej samej powierzchni można przechowywać dużo więcej. Pozostajemy do dyspozycji by służyć Państwu doradztwem. Na podstawie uzyskanych informacji oraz pomiaru pomieszczenia opracujemy projekt takiego archiwum, wyposażonego w REGAŁY JEZDNE i/lub STACJONARNE wraz z kosztorysem ofertowym.

REGAŁY JEZDNE ELEKTRYCZNE

Przy dużych, cennych, często używanych zasobach stosuje się REGAŁY JEZDNE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM. Dotknięcie panelu sterującego na danym regale powoduje płynny ruch regałów, by umożliwić dostęp do żądanego zasobu.